Pátek, 27. května, 2022

Společnost Liberty Ostrava jmenuje strategického českého poradce

DALŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Liberty Ostrava, přední výrobce oceli v České republice, jmenovala Bohdana Wojnara strategickým poradcem představenstva. Bohdan Wojnar bude představenstvu radit zejména v oblastech personalistiky a odborových záležitostí, zároveň bude odpovědný za komunikaci s veřejným sektorem a státními institucemi.

Bohdan Wojnar má rozsáhlé manažerské zkušenosti. Řadu let působil ve vrcholovém managementu Volkswagen Group. Deset let působil jako člen představenstva ve společnosti ŠKODA AUTO, kde byl odpovědný za řízení lidských zdrojů a vnější záležitosti. Wojnar rovněž dlouhodobě působil jako president Sdružení automobilového průmyslu. Nyní je členem Národní ekonomické rady vlády a od roku 2013 působí v představenstvu Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Paramjit Kahlon, generální ředitel společnosti Liberty Primary Steel a Integrated Mining, sdělil: „Velice mě těší, že mohu Bohdana Wojnara přivítat v našem ostravském týmu. Pevně věříme, že jeho bohaté profesní zkušenosti, odbornost v personálních záležitostech a expertní znalosti českého politického a sociálního prostředí, budou zde v Liberty Ostrava obrovským povzbuzením při naší cestě za transformací. Velmi doufáme v zužitkování jeho rozsáhlých znalostí nejen v České republice, ale i napříč Evropou.“

(red)

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY