ŘIDIČ/KA SILNIČNÍCH MOTOROVÝCH VOZIDEL

0

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Městský soud v Praze vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici

Pracovní náplň:

  • řízení motorových vozidel, a to s cestujícími nebo s nákladem při krátkých i dálkových cestách
  • vedení záznamů o provozu přiděleného motorového vozidla při přepravě osob nebo nákladu
  • zajišťování nakládky i vykládky nákladu motorového vozidla
  • provádění kontrol provozuschopnosti přiděleného motorového vozidla
  • provádění drobných oprav přiděleného motorového vozidla
  • provádění údržby exteriéru a interiéru přiděleného motorového vozidla
  • plnění dalších úkolů dle pokynů zadaných vedoucím zaměstnancem

Kvalifikační předpoklady:

  • střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B

Požadavky:

  • praxe v řízení motorového vozidla minimálně 2 roky
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • odpovědnost a spolehlivost
  • fyzická zdatnost
  • trestní a morální bezúhonnost

Platové zařazení:

  • platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
  • zvláštní příplatek, možnost přiznání osobního příplatku a odměn dle dosažených pracovních výsledků

Místo výkonu práce:

  • území České republiky
  • místo nástupu na pracovní cesty z pracoviště Spálená 6/2, Praha 2

Dále nabízíme:

  • 200 hodin (5 týdnů) dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na kartu MultiSport
  • příspěvek ve výši 5 000,- Kč ročně (resp. alikvotní část v závislosti na délce trvání PP v daném kalendářním roce), čerpání ze systému Cafeteria benefity
  • možnost využití rekreačních zařízení Městského soudu v Praze
  • další zaměstnanecké výhody dle FKSP.

Pracovní poměr:

  • na dobu určitou v délce 1 roku s možností prodloužení pracovního poměru či jeho změny na dobu neurčitou

Nástup:

  • dle dohody

Náležitosti přihlášky:

  • přihlášku do výběrového řízení ve formě strukturovaného životopisu zašlete panu Bc. Pavlu Kubátovi, na e-mailovou adresu: [email protected], Městský soud v Praze si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, a to i bez udání důvodu, případně nevybrat žádného z uchazečů

Souhlas se zpracováním osobních údajů:

  • Poskytnutím osobních údajů Městskému soudu v Praze prostřednictvím požadovaných podkladů pro výběrové řízení na pracovní pozici udělujete souhlas Městskému soudu v Praze dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pracovní pozici. Udělený souhlas máte právo kdykoliv odvolat, v takovém případě se však již nadále nemůžete účastnit výběrového řízení na pracovní pozici.