Referent/referentka příjmu a zpracování e-podání

0

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Městský soud v Praze vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici

referent/referentka příjmu a zpracování e-podání

Pracovní náplň:

  • samostatně provádí v rozsahu oprávnění v Centrální EPOdatelně (CEPO) příjem
    a zpracování datových zpráv (doručených z ISDS, webového rozhraní, e-mailem)
    v souladu s instrukcí Ministerstva spravedlnosti ČR č. 133/2012
  • osobní a elektronická komunikace s podateli u nejasných podání za účelem možnosti jejich zpracování
  • v Centrální EVÝpravně (CEVY) pravidelné odesílání datových zpráv předaných
    z jednotlivých informačních systémů soudu
  • podílí se na řešení problémů s podateli i uživateli v rámci doručených podání
    i odesílaných písemností
  • oznamuje neprodleně nadřízenému zaměstnanci problémy s funkčností aplikace CEPO
    i CEVY a podílí se na jejich řešení
  • plní další ústní i písemné příkazy nadřízeného pracovníka, udělené v souladu s druhem
    a povahou práce ujednané v pracovní smlouvě
  • při své činnosti se řídí obecně závaznými právními předpisy, VKŘ  a vnitřními předpisy soudu

Kvalifikační předpoklady:

  • střední vzdělání s maturitní zkouškou

Požadavky:

  • počítačové znalosti (Microsoft office), zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost
  • odpovědný přístup ke svěřené agendě, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a schopnost týmové spolupráce
  • znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook – uživatelská úroveň)
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • odolnost vůči stresu

Platové zařazení:

  • platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
  • zvláštní příplatek ve výši 1 000 Kč
  • po zapracování osobní ohodnocení a možnost odměn

Místo výkonu práce:

  • Justiční areál Na Míčánkách, 28. pluku 1533/29b, Praha 10 – Vršovice

Nabízíme:

  • 200 hodin (25 dnů) dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na kartu MultiSport
  • příspěvek ve výši 5 000,- Kč ročně (resp. alikvotní část v závislosti na délce trvání PP v daném kalendářním roce) vyplácen formou karty Sodexo Pass, čerpání ze systému Cafeteria benefity
  • možnost využití rekreačních zařízení Městského soudu v Praze
  • a další zaměstnanecké výhody dle FKSP

Pracovní úvazek:

  • plný

Pracovní poměr:

  • na dobu určitou jednoho roku s možností změny na dobu neurčitou

Nástup:

  • dle dohody

Náležitosti přihlášky:

  • přihlášku do výběrového řízení ve formě strukturovaného životopisu zasílejte k rukám paní Marcely Sedláčkové, na e-mailovou adresu: [email protected]
  • Městský soud v Praze si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu

Souhlas se zpracováním osobních údajů:

  • Poskytnutím osobních údajů Městskému soudu v Praze prostřednictvím požadovaných podkladů pro výběrové řízení na pracovní pozici udělujete souhlas Městskému soudu v Praze dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pracovní pozici. Udělený souhlas máte právo kdykoliv odvolat, v takovém případě se však již nadále nemůžete účastnit výběrového řízení na pracovní pozici.